Strona używa ciasteczek: Więcej informacji
  • ul. Waszyngtona 18 lok. 1, 42-217 Częstochowa
  • 343743093
  • restauracja@lunchownia.com.pl

O Nas


LUNCHOWNIA to miejsce w sercu Częstochowy, w którym znajdziesz zdrowie na talerzu. To miejsce dla tych, którzy chcą jeść zdrowo i świadomie. To miejsce, w którym nie istnieją ograniczenia dla alergików, bezglutenowców i wszelkich "odmian" wege. Wszystkożerni także znajdą coś dla siebie ;)

Przyjdź i sam się przekonaj!

 

Na początku była osobista potrzeba zdrowego, smacznego i bezglutenowego jedzenia. Potrzeba stała się początkiem pasji. Pasja rozbudziła marzenia. A LUNCHOWNIA jest realizacją tego marzenia.

 

LUNCHOWNIA to nasza przygoda, do której chcemy Was zaprosić. Wierzymy, że wspólnie stworzymy miejsce, w którym każdy nie tylko zasmakuje coś dobrego i zdrowego, ale także poczuje się komfortowo, swobodnie i będzie chciał zawsze do nas wrócić.

 

Zapraszamy Was do rozsmakowania się w tym, co świeże, smaczne, zdrowe i bezglutenowe. 

 

 

Filozofia

 "Niech jedzenie będzie twoim lekarstwem, a lekarstwo niech będzie twoim jedzeniem." 

Hipokrates

 

"Twoje zdrowie to ty. Twoje zdrowie zależy od decyzji, jakie podejmujesz. Poznaj ich konsekwencje. I podejmuj je świadomie."

B.Pawlikowska

 

"Jesteś tym, co jesz."

Gillian McKeith

 

Z przymrużeniem oka

Dziś w Lunchowni jest otwarcie

Zdrowa żywność to jest żarcie

Chociaż lepiej brzmi jedzenie

Wszystko smaczne w dobrej cenie

A gdy u nas zdrowo zjesz

Wszystko będzie tak jak chcesz

Mamy ciasta, zupy, picie

Dzięki temu zdrowe życie

Kanapeczki palce lizać

Trzeba zdrowo sie odżywiać

Aktualności


Wydarzenia


Najbliższe wydarzenie które odbędzie się w naszej restautacji.

Brak wydarzeń


W najbliższym czasie nie przewidziano żadnych wydarzeń.


Współpraca


Współpraca z dietetykiem

mgr.Aneta Mazurek dietetyk,kosmetolog,pedagog                                                                                                                                     Lekarz leczy a natura uzdrawia
      
 
Dietetyka to dla mnie nie tylko dziedzina nauki,to styl bycia i pasja,która zaprowadziła mnie na studia w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej na kierunku dietetyka i praktyka planowania żywienia. Ukończyłam wiele szkoleń specjalistycznych z zakresu żywienia w różnych jednostkach chorobowych.Uczestniczę w konferencjach zrzeszających dietetyków w kraju i za granicą.

      Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki i Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej . Prowadzę wykłady z zakresu profilaktyki zdrowotnej,higieny psychicznej,kosmetyki naturalnej i ekologii. Jestem przeciwna dietom "cud",propaguję trwałą zmianę nawyków żywieniowych i odżywiania na poziomie komórkowym.Jestem specjalistą diet roślinnych oraz praktyk diety nieprzetworzonej opartej o produkty naturalne. Po latach spędzonych w Prowansji ,stałam się zwolenniczką diety śródziemnomorskiej,która jak wiadomo jest najzdrowsza,bogata w składniki odżywcze i lekkostrawne. Moim celem w pracy z pacjentem jest przekazanie wiedzy praktycznej o żywieniu,tak aby osoba nastawiona na zmiany w swoim stylu życia,potrafiła samodzielnie komponować zdrowe,pełnowartościowe posiłki.Tylko w takim wypadku efekt uzyskany na drodze kuracji dietetycznej będzie trwały.W mojej ofercie znajdą Państwo również detoksykację organizmu poprzez dietę,przemyślane zakupy z dietetykiem,testy na nietolerancję pokarmową,naukę gotowania,zdrowego przemycania warzyw i owoców dzieciom oraz pomoc przy przemianach zewnętrznych związanych z utratą wagi. Chcę przełamać stereotyp,który mówi,że dieta musi być pełna wyrzeczeń.
      
Zapraszam do pozytywnej zmiany i efektów.
     
Aneta Mazurek

Kontakt

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt. 9:00 - 20:00

Sobota 10:00 - 20:00

Niedziela 12:00 - 20:00

ul. Waszyngtona 18 lok. 1, 42-217 Częstochowa

343743093

restauracja@lunchownia.com.pl

Gdzie znajdujemy się? Kliknij aby wyświetlić Mapę Google